gekko 1

Účetní systém Gekko je speciálně vyroben pro malé podnikatele, se zaměřením na snadné a intuitivní používání, ale zároveň aby měl všechny funkce a vlastnosti, které podnikatel potřebuje.

Veškeré funkce a ceny najdete na stránkách Gekko

V samotném programu si můžete zvolit jazyk – Nizozemština, Angličtina nebo Španělština. Ale vzhledem k tomu, že se jedná o on-line nástroj, tak si můžete jak stránky Gekko, tak Váš profil na Gekko, překládat do češtiny pomocí překládání stránek ve Vašem internetovém prohlížeči. Takže se nemusíte bát, že něčemu nebudete rozumět.

JAK PROBÍHÁ PROPOJENÍ ÚČETNÍHO A PODNIKATELSKÉHO PROFILU?

Potom, co si založíte profil na Gekko, mi nahlásíte e-mail, kterým jste se u Gekko registrovali. Odešlu Vám na něj žádost o propojení                s účetním profilem. Po potvrzení této žádosti se ve Vašem profilu zobrazí na pravé straně hlavní stránky informace o propojení s mým účetním profilem. A to je vše. Takto jednoduché to je. Stejně jednoduché je i případné odpojení propojení, v případě, že by se naše cesty rozdělily. 

Screenshot 9

CO BUDETE NA SVÉM PROFILU PRAVIDELNĚ VYUŽÍVAT?

– Ve Vašem profilu budete vystavovat faktury a rovnou je odesílat Vašim odběratelům.

– Pomocí přídavné mobilní aplikace nafotíte a zadáte do Vašeho profilu všechny firemní výdaje. Díky mobilním aplikacím můžete s profilem snadno pracovat jak na cestách, tak večer doma z gauče. 

– Můžete si v něm tvořit knihu jízd nebo evidovat odpracované hodiny, jak na jednotlivé odběratele, tak na jednotlivé zakázky atd.

– Snadno profil propojíte s Vaším firemním bankovním účtem.

– Máte možnost sledovat finanční přehledy vývoje Vašeho podnikání a hospodaření.

JAKÝMI ÚKOLY MĚ MŮŽETE POVĚŘIT?

– Založení, kontrola a úprava kontaktů v adresáři odběratelů a dodavatelů.

– Vystavování a odesílání faktur.

– Zakládání výdajových firemních dokladů.

– Kontrola Vámi zadaných výdajových dokladů.

– Propojování příchozích a odchozích plateb v propojeném firemním bankovním účtu s příjmovými a výdajovými doklady zadanými v profilu.

– Hlídání splatnosti faktur.

– Odesílání prvotní e-mailové upomínky Vašim odběratelům v případě včasného neuhrazení Vaší faktury.

– Příprava druhé, předinkasní upomínky v případě, že Váš odběratel neuhradí platbu ani po první e-mailové upomínce. Předinkasní upomínka již probíhá písemnou formou v listinné podobě. 

– Vyjetí přiznání k DPH (BTW-aangifte), kontrola a úprava zadaných dat a odeslání přiznání na Belastingdienst.

– Vyjetí přiznání k dani z příjmu (Belastingaangifte), kontrola zadaných dat, doplnění dat ohledně dalších příjmů mimo podnikání a investic a odeslání na Belastingdienst.

– Žádost o předběžné hodnocení. (Měsíční zálohy na daň z příjmu, sociální pojištění a doplatek zdravotního pojištění.)

– Žádost o splátkový kalendář. 

– atd. …

UVIDÍTE KDY A CO JSEM NA VAŠEM PROFILU GEKKO UDĚLALA?

Ano, na pravé straně základní stránky Vašeho profilu najdete časovou osu, kde je zaznamenán každá akce, která je na profilu udělána. Dozvíte se tedy kdo, co a kdy na profilu udělal a můžete si proklikem zobrazit bližší informace.

Screenshot 8
V.A.E.

Pokud uvítáte mou pomoc se zpracováním Vaší finanční agendy v Gekko, jsem tu pro Vás.

Brzy se Vám ozvu a pustíme se do práce.