Adéla Boháčková

Adéla Boháčková

Photographer, ZZP in NL / Fotografka na volné noze v NL

www.adelabohackova.com

Služeb Virtuální Asistentky Elišky využívám již něco přes rok, a to především administrativní a účetní služby. Eliška mi pomohla založit živnost v cizí zemi, zpracovává mi daně (ať už daň z příjmu či DPH), radí s různými administrativními činnostmi a další. Nejsem analytický typ člověka, proto oceňuji, že Eliška vše zjednodušeně vysvětli, zařídí a upozorní na to důležité. Veškeré úkony jsou navíc opravdu rychle zpracované. Za 10 let svého podnikání jsem vystřídala několik účetních a teprve s Eliškou jsem konečně opravdu spokojená. Mohu jen doporučit!

(16.1.2024)

Marek Auterský

Profipřekladatel s.r.o. (CEO)

Skvělá spolupráce, rychlá odezva, svědomitá práce. Děkuji za spolupráci!

Poznámky V.A.E.

– Spolupráce v období zahraničních cest. Listopad 2023 – doposud.

– Využívané služby: Přesměrování telefonu. Vyřizování telefonních hovorů. Vyřizování e-mailové komunikace. Práce v programu CRM Raynet – zakládání obchodního případu, tvorba cenové kalkulace, fakturace. Vedení cesty zákazníka od poptávky, přes realizaci po fakturaci. 

(6.12.2023)

Filip Seďa

Musím doporučit Virtuální asistentku Elišku. Na můj dotaz reagovala rychle (pár hodin). Prostudovala dokumenty, které jsem předal a během chvilky poradila a odkázala na místo, potřebné k vyřešení mé situace. 

Děkuji Eliško.

S pozdravem Filip.

(6.2.2024)

Tento prostor čeká na Vaši recenzi.

Tento prostor čeká na Vaši recenzi.