Jmenuji se Eliška Voldřichová a má životní cesta je naplněna již od roku 1999, kdy jsem nastoupila na Obchodní akademii, administrativou, účetnictvím, personalistikou, marketingem, správou sociálních sítí, správou e-shopu, zákaznickým servisem atp. Viz. Linkedin.com

Každý týden, měsíc, rok přináší do mého života spoustu nových znalostí a zkušeností, které dále využívám ve své praxi. Mám radost z každého svého posunu i růstu svých klientů. Všichni se chceme realizovat a jít si za svými sny. 

Kromě standartních administrativních služeb, které poskytujeme víceméně všechny VA, se specializuji na podporu českých OSVČ, vykonávajících své služby v Nizozemí a nebo těch OSVČ, kteří si zakládají nebo již založili svou živnost přímo v Nizozemí. Všechny aktuální služby najdete na úvodní stránce mého webu

A pokud by někomu z vás pomohlo, při rozhodování o navázání spolupráce se mnou, vědět co dělám a o co se zajímám ve svém volném čase, podělím se s vámi o to, kam se v poslední době ubírá má pozornost.

Ráda si poležím na akupresurní podložce, zacvičím si jógu, navštívím akce zaměřené na zdravý životní styl a alternativní směry. Zajímám se o Tradiční čínskou medicínu a stravu dle TČM. Miluji masáže a i já sama vlastním certifikát z rekvalifikačního kurzu akreditovaného MŠMT ČR – Masér pro sportovní a rekondiční masáže. Ráda cestují, projedu se na kole a navštěvuji kurzy nebo bootcampy latinsko-amerických tanců – Salsa, Bachata, Zouk, Kizomba. Svého času jsem vyráběla bižuterii a dodnes své výrobky nosím. Mám moc ráda malé tvůrce a jejich originální tvorbu. Nyní pobývám většinu roku v Nizozemí, což mě konečně donutilo zapracovat na studiu angličtiny. 

Přeji Vám mnoho soukromých a pracovních úspěchů. 

Pokud využijete některého z komunikačních kanálů, těším se, že poznám Vás a Vaše podnikání a ráda Vám budu na Vaší podnikatelské cestě oporou. 

Eliška

Navrh bez nazvu 6